Interešu izglītības pulciņu grafiks

2021./22.m.g. 1. semestrim
no 1.-14.novembrim

*No 1. līdz 14. novembrim visas pulciņu nodarbības notiks tikai attālināti vai tiešsaistē. Ar sarkanu krāsu atzīmētas veiktās izmaiņas.

Pulciņa nosaukumsPirmdienOtrdienTrešdienCeturtdienPiektdien
Tautas deju kolektīvs 1.-9.kl.
J.Precinieks
18.00-19.00
(1.-3.kl.)
19.00-20.00
(4.-6.kl.)
20.00-21.00
(7.-9.kl.)
Tiešsaistē Zoom platformā
18.30-20.00
(4.-6.kl.)
20.00-21.30
(7.-9.kl.)
Tiešsaistē Zoom platformā
16.30-17.30
(1.-3.kl.)
18.00-19.00
(4.-6.kl.)
20.00-21.00
(7.-9.kl.)
Tiešsaistē Zoom platformā
Koris
L.Priede
13.40-14.25
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē
14.30-15.15
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē
Tekstila pulciņš 5.-9.kl.
I.Rītiņa
13.40-15.10
Tiešsaistē MS Teams platformā
13.00-15.15
Tiešsaistē MS Teams platformā
Jaunais galdnieks 2.-9.kl.
R.Kalniņš
15.20-16.05
(3.-9.kl.)
Tiešsaistē MS Teams platformā
13.40-15.55
(2.kl.)
Tiešsaistē MS Teams platformā
13.00-16.00
(3.-9.kl.)
Tiešsaistē MS Teams platformā
Šahs 1.-5.kl.
A.Bērziņš
13.30-14.15
1.a
14.15-15.00
1.b
15.00-15.45
2.a
15.45-16.30
3.kl.
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē
13.30-14.15
1.c
14.15-15.00
2.b
15.00.-15.45
(4.-7.kl.)
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē
Prāta spēles 1.-9.kl.
K.Metsalu Smotrova
14.30-17.30
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē, bet norādītajā laikā ir iespēja pieslēgties arī tiešsaistei MS Teams platformā
Vācu valodas pulciņš 2.-5.kl.
R.Paeglīte
13.00-13.45
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē
13.00-13.45
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē
Skolēnu mācību uzņēmumi 4.-9.kl.
A.Kampāne
13.40-15.05
Tiešsaistē MS Teams platformā
13.40-15.05
Tiešsaistē MS Teams platformā
Mazpulks
A.Kampāne
13.00-13.45
(1.-2.kl.)
13.45-14.30
(3.kl.)
14.30-16.00
(4.-7.kl.)
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē
Fitnesa pulciņš 5.-9.kl.
J.Strode
NenotiksNenotiksNenotiks
Fizisko aktivitāšu pulciņš
K.Odziņš
14.00-15.30
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē
14.00-15.30
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē
14.30-17.05
Uzdevumi tiks nosūtīti e-klasē

Sporta interešu izglītības pulciņu grafiks

2021./22.m.g. 1. semestrim
no 1.-14.novembrim

Pulciņa nosaukumsPirmdienOtrdienTrešdienCeturtdienPiektdienSestdiena
Futbols
I.Zvirbulis
15.30-16.50
(6.-9.kl.)
17.00-18.20
(5.kl.)
18.30-19.50
(3.-4.kl.)
Attālināti
15.30-16.50
(6.-9.kl.)
17.00-19.00
(5.kl.)
Attālināti
16.00-18.00
(5.kl.)
18.00-20.00
(3.-4.kl.)
Attālināti
15.30-16.50
(6.-9.kl.)
17.00-19.00
(3.-4.kl.)
Attālināti
9.00-11.20
(5.kl.)
11.30-13.00
(3. -4.kl.)
Attālināti
Futbols
G.Zankovskis
16.15-18.20
(2.-3.kl.)
18.30-19.30
(1.kl.)
Attālināti
16.15-17.50
(2.-3.kl.)
18.00-19.00
(1.kl.)
Attālināti
9.00-12.45
(2.-3.kl.)
Attālināti
Vieglatlētika
L.Poļaka
13.30-14.10
(1.-2.kl.)
14.15-15.00
(3.-4.kl.)
15.05-15.55
(5.-6.kl.)
16.00-17.30
(7.-9.kl.)
Attālināti
17.45-19.45
(7.-9.kl.)
Attālināti
13.30-14.10
(1.-2.kl.)
14.15-15.00
(3.-4.kl.)
15.05-15.55
(5.-6.kl.)
16.00-17.30
(7.-9.kl.)
Attālināti
17.45-19.45
(7.-9.kl.)
Attālināti
14.00-14.50
(1.-2.kl.)
15.00-15.50
(3.-4.kl.)
16.00-17.30
(5.-9.kl.)
Attālināti

17.45-19.45
(7.-9.kl.)
Attālināti
11.00-12.30
(7.-9.kl.)
Attālināti
Džudo
L.Kuzņecovs
18.00-19.30
(1.-5.kl.)
19.30-21.45
(6.-9.kl.)
Attālināti
18.00-19.30
(1.-5.kl.)
19.30-21.45
(6.-9.kl.)
Attālināti
10.00-12.15
(6.-9.kl.)
Attālināti
Basketbols
K. Odziņš
15.00-16.30
Tiešsaistē Zoom platformā
17.00-17.45
Attālināti
15.30-17.45
Attālināti
17.05-18.35
Attālināti
Florbols
Ģ. Lūsis
16.00-17.30
Attālināti
17.30-20.30
Attālināti
16.30-19.30
Attālināti
Riteņbraukšana
(6.-9.kl.)
E. Smoļins
17.00-19.15
Attālināti
17.00-19.15
Attālināti
11.00-15.30
Attālināti
Orientēšanās
A.Lupiķis
NenotiksNenotiksNenotiksNenotiks