Skolēnu pašpārvalde

Pašpārvalde darbojas no 2017. gada 01. septembra un tās galvenais mērķis ir īstenot izglītojamo interešu īstenošanu, veicinot izglītojamo līdzdalību lēmumu pieņemšanā un skolas sabiedriskās dzīves pilnveidošanā.

Skolēnu pašpārvaldes vadmotīvs:
"Mums jāizmanto katra diena šajā skolā, lai kļūtu par labāko sevis versiju un iemācītos kaut ko jaunu, mums ir svarīgi, lai mūsu skolā ir droša vide un ikviens jūtas kā mājās. "
Ar sveicieniem - skolēnu pašpārvaldes prezidente Emīlija Petrova un vietniece Elizabete Kotāne

Skolēnu pašpārvalde: Arājs Roberts, Čudars Edvards Rojs, Eglīte Dženeta Lea, Jēkabsone Lote, Kehre Katrīne, Kokorevičs Ričards, Lase Patrīcija, Leināts Jēkabs, Muciņa Beatrise Anna, Nazare Adele Anna, Nelsons Artūrs, Radziņš Kristofers, Vartūns Mārtiņš.