Izaugsmes balva

Vecāku biedrība "Nākotnes iela" arī šogad Tevi aicina pārskatīt savas sekmes un pacīnīties par Izaugmes balvu.

2022-04-06

Barikādēm 31

20. janvāra rīts iesākās ar simbolisku ugunskuru pie skolas galvenās ieejas, jo atceramies Barikāžu notikumus.

2022-01-20

Lāčplēša diena

Lāčplēša dienā pieminam Latvijas brīvības cīņās kritušos varoņus.

2021-11-11

Labo darbu nedēļa

Labo darbu nedēļas ietvaros Carnikavas pamatskolas skolēni uzkopa pilsētu, piekrasti, rakstīja vēstules Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem, iepriecināja skolotājus ar pašceptiem pīrādziņiem un uzmundrinošiem sveicieniem.

2021-10-14

Skolotāju diena

Skolotāju diena – diena, kad pateikt skolotājiem labos vārdus.

2021-09-30

Dzejas dienas

Dzejas dienas ir tradīcija, kura tiek aktualizēta katru gadu. Šogad skolēni lasīja, rakstīja, filmēja, zīmēja un attēloja dzeju.

2021-09-22

Zinību diena Carnikavas pamatskolā

1. septembrī skolā norisinājās svinīgs Zinību dienas pasākums, kura laikā sveicām pirmo un devīto klašu skolēnus, savukārt pārējiem skolēniem atkalredzēšanās ar klasesbiedriem un klases audzinātājiem notika pirmās klases stundas ietvaros.

2021-09-01

Pirmklasnieku vecāku sapulce

Ceturtdien, 19.augustā, notika pirmklasnieku vecāku sapulce, kurā skolas direktors Raivis Pauls un vadības komanda iepazīstināja ar audzinātājām, skolas ritmu, organizatoriskiem un epidemioloģiskās drošības noteikumiem.

2021-08-20