Karjeras pasākums "No idejas līdz rezultātam"

2019. gada 4. aprīlī Carnikavas pamatskolā 1.-2. mācību stundu laikā notika karjeras pasākums "No idejas līdz rezultātam".

Pasākumā laikā skolēniem bija iespēja iepazīties ar modes jomas profesijām. Uzstājās modes nama Zaza Couture dizainere Evita Staģīte un valdes locekle Marija Razina, kas pastāstīja arī par darba procesiem gan savā uzņēmumā, gan deva iespēju ieskatīties, kā darbs norit citos modes uzņēmumos. Zaza Couture savu produkciju tirgo gan šeit pat, Latvijā, gan arī starptautiskajos tirgos. Modes namam ir gan savs modes veikaliņš Rīgā, gan arī savs internetveikals. Tādejādi skolēni guva priekšstatu, ka strādājot modes jomā ir jābūt ļoti daudzpusīgam, ir jāspēj radoši domāt, analizēt esošo tirgu, izvērtēt konkurentus, kā arī jāpārzin tehnoloģijas kvalitatīva darba paveikšanai. Pasākumā piedalījās arī Ģirts Rozentāls (Ozols), kas pastāstīja savu pieredzi modes jomā, kā arī nedaudz ieskicēja savus plānus par sava esošā konceptveikala turpmāko attīstību. Ozols aicināja visiem būt aktīviem, meklēt savas aizraušanās un tām sekot. Viņš uzsvēra, ka dzīvē ir ļoti svarīgi darīt to, kas sagādā patiesu prieku. Noslēgumā Ozols kopā ar mūsu pamatskolas skolēniem uzrepoja "Salauzto sirdi". Pasākums tika organizēts ar Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” atbalstu.