Pasākumi un lekcijas Carnikavas pamatskolā

Bez mācību darba Carnikavas pamatskolā janvārī notika arī dažādi pasākumi. 20. janvāra rītā pie skolas dega 1991. gada Barikāžu atceres ugunskurs. Skolas telpās skolēni veidoja simbolisku ugunskuru no savu plaukstu siluetiem, kopīga darba moto bija – kopā darot, var paveikt lielas lietas! Gan klases stundās, gan vēstures stundās tika aktualizēts 1991. gada notikumu nozīmīgums.

Janvārī notika arī izglītojošas lekcijas. 27. janvārī “Clean R” pārstāve skolēnus iepazīstināja ar atkritumu šķirošanu. Skolēni papildināja savas zināšanas par atkritumu šķirošanas nozīmi un pielietošanu ikdienā. Carnikavas novada Pašvaldības policijas pārstāvji skolēniem atgādināja par drošību uz ceļa. Riteņbraucējiem dāvināja vestes, lai ceļš uz un no skolas būtu drošs.

1.c klases un 2.b klases skolēni kopā ar klašu audzinātājām piedalās projektā “Putnu draugs”. Projekta mērķis ir aizraujošā veidā parādīt bērniem, kā mēs katrs atsevišķi un visi kopā varam rūpēties par putniem sezonas aukstajos mēnešos un cik maz nepieciešams, lai putni būtu pabaroti, tādēļ mūsu skolas skolēni izgatavoja interesantas barotavas, kuras var aplūkot skolas pagalmā.