Carnikavas pamatskolas skolēnu panākumi mācību olimpiādēs un konkursos

Janvārī Carnikavas pamatskolā norisinājās divas mācību olimpiādes, kurā piedalījās ne vien mūsu skolas skolēni, bet arī citu skolu pārstāvji. 16. janvārī notika vēstures un sociālo zinību kombinētā olimpiādē, kurā piedalījās 12 komandas no dažādiem novadiem. Carnikavas pamatskolas komandai, kurā bija skolēni no 6.-9. klasei, veicās labi, jo ieguva atzinību.

20. janvārī Carnikavas pamatskolā ieradās ļoti daudz skolēni, lai piedalītos Pierīgas 4. klašu kombinētā olimpiāde,, Pasaka ir tā, kas visu pasaka''. Olimpiāde sastāvēja no divām daļām: mutiskās daļas, kur 40 skolēni no 14 skolām stāstīja savu pasaku, un rakstu daļas. Olimpiāde bija veidota pēc kompetenču pieejas jaunajā mācību saturā. Carnikavas pamatskolas skolniecēm veicās ļoti labi - Elizabetei Annai Markovai atzinība, bet Emīlijai Bērziņai 3. vieta.

Arī skolas mērogā skolēni ir gatavi sacensties savā starpā, tādēļ matemātikas skolotājas organizēja mācību olimpiādi, kurā piedalījās skolēni no 5. – 8. klasei. Katrs dalībnieks risināja 3 uzdevumus. Pirmie divi uzdevumi, sarežģītības ziņā, bija līdzīgi starpnovadu matemātikas olimpiādei, bet 3. uzdevums bija radošs. 1. vietas Katei Jēkbsonei (5.a), Ralfam Timofejevam (6.b) un Evelīnai Šteinbergai (7.a.). 2. vieta Grietai Preciniecei (6.a), 2./3. vieta Aleksam Kampānam (5. a) un Kārlim Lismani (5.c), bet 3. vietu ieguva Žanis Novikovs (6.b.)

Lieliskas zināšanas un prasmes skolēni ir parādījuši arī ārpus mūsu novada. Starpnovadu 2. posma angļu valodas olimpiādē skolniecei Emīlijai Petrovai (8. a) 1. vieta. Ralfs Timofejevs (6. b) un Ēriks Krallišs (9. kl.) iekļuvuši MMC matemātikas konkursa otrajā kārtā. Konkursa otrā kārta norisināsies 1. februārī privātajā vidusskolā "RIMS".