Skolotāju diena

Šogad Skolotāju diena Carnikavas pamatskolā tika atzīmēta 11. oktobrī.

Pirmajā stundā 1.-6. klases skolēnus mācīja jaunie skolotāji no 8. un 9. klases, kuri atzina, ka skolotāju darbs nav viegls, bet interesants gan.

Tikmēr skolotāji pulcējās skolas aktu zālē, lai viņus skolas koris un ansamblis varētu sveikt ar muzikālu sveicienu.

Skolēnu pašpārvalde bija sagatavojusi interesantus uzdevumus, lai skolotāji labāk iepazītu un saprastu skolēnus. Pašpārvaldes pārstāvji skolotājām mācīja kendamas trikus, iepazīstināja ar skolēnu jaunākajām modes tendencēm, pārbaudīja skolotāju zināšanas par aktuālo mūzikā.

Skolotājiem labos vārdus teica arī Carnikavas novada priekšsēdētājas vietniece Genovefa Kozlovska un Izglītības nodaļas vadītāja Antra Krasta, kuras atgādināja par skolotāja darba nozīmīgumu.

Noslēgumā paldies no Carnikavas pamatskolas direktores Aija Patkovskas, kura pasniedza ikkatram skolotājam “Skolotāja izdzīvošanas komplektu”. Komplektā ar humora pieskaņu tika iekļautas veltes: spēkam, mundrumam, izturībai un dzīvespriekam.

Lai Skolotājiem prieka pilna ne vien Skolotāju diena, bet arī citas gada dienas!