Sporta diena

27. septembrī Carnikavas pamatskolā notika “Olimpiskā diena”, tās mērķis ir veicināt fiziskās aktivitātes.

Rīts iesākās ar vingrošanu, tā pamodināja skolēnus, lai pēc tam varētu piedalīties dažādās sportiskā aktivitātēs.

Sporta skolotāja Judīte bija izdomājusi 10 dažādas aktivitātes, kuras vadīja 9. klases skolēni. Aktivitātes bija daudzveidīgas un interesantas, tās veicināja skolēnu saliedētību un sadarbības prasmes: virves vilkšana, bumbiņu mešana mērķi, tautas bumba, stafetes, ķegļu spēle un citas.

Laiks paskrēja ļoti ātri, jo arī laikapstākļi bija patīkami, lai atrastos laukā. Ikviens, kurš vēlējās, varēja veikt fiziskas aktivitātes un rast prieku sadarboties ar citiem skolēniem. Sporta dienas moto “Piecelies un piecel citus!” tika izpildīts.