Mācību gada sākums

Skola, no tevis ēnas laikam bēg, jo tu esi viena no gaišākajām celtnēm, vienalga – jauna vai veca, divu vai vairākstāvu, kalnā vai līdzenumā, nostūrī vai liela ceļa malā!
( A. Ķirškalne)

Ar šādām dzejas rindām tika atklāts 2019./2020. mācību gads Carnikavas pamatskolā. Šis gads ir nozīmīgs mūsu skolai, jo ir jubilejas gads, svinēsim skolas 45. dzimšanas dienu. Tādēļ arī skolēni 1. skolas dienā saņēma konfektes, kā jau tas dzimšanas dienās ierasts.

Šogad pirmo reizi skolas durvis ver 51 pirmās klases skolēns, bet pavisam skolā mācīsies 401 skolēns. Ar skolēniem strādās 53 pedagogi un 13 tehniskie darbinieki.

Šis mācību gads ir īpašs arī ar to, ka pēdējais šajā skolas ēkā, jo tiek plānots pārcelties uz pagaidu skolu, kura atradīsies Garajā ielā 20, kamēr tiks veikta Nākotnes ielas 1 skolas rekonstrukcija.

Novēlam skolēniem zināšanu apgūšanas prieku!
Lai vecākiem nepietrūkst pacietības, izpratnes, mīlestības, esot savu bērnu vislielākajam atbalstam!
Lai skolotājiem ir iedvesma mācīt, attīstot skolēnu prasmes, veicinot izcilību, radošumu un atklājot jaunus talantus!