Karjeras atbalsta attīstības pasākums "Kā atrast savu nākotnes aicinājumu? Mērķu plānošana"

2019.gada 7.janvārī Carnikavas pamatskolā 8.-9.klašu skolēni piedalījās karjeras atbalsta attīstības pasākumā “Kā atrast savu nākotnes aicinājumu? Mērķu plānošana". Pasākums notika projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros ar minētā projekta finansiālu atbalstu. Pasākuma mērķis bija palīdzēt jauniešiem skaidrāk apzināties savus talantus un iet uz iecerēto nākotnes profesijas mērķi. Nodarbībā tika izrunāti piemēri, kad fokusējoties uz konkrētu tēmu, cilvēks sāk saredzēt iespējas un sāk meklēt risinājumus. Katram bija iespēja individuāli strādāt pie savas mērķu kartes aizpildīšanas.

Paldies par izglītojošo nodarbību biedrībai "Jauniešu akadēmija Pacelt Pasauli" lektorei Anitai Dzelzkalējai.

Dažas skolēnu atziņas par nodarbību:
"Saprotu, ka savu dzīvi varu izmainīt tikai es pats."
"Es saprotu, ka ir jācenšas atrast profesiju, kas patiesi tev patīk. Ir jādomā par sekmēm un nākotni."
"Šīs stundas bija interesantas un labi pavadītas."
"Vairāk vēlējos uzzināt, kā saprast kas ir tas, ko darīt, kā atrast to darbu, kas man varētu patikt."
"Šajās stundās es ieguvu daudz zināšanas par profesiju izvēli. Es sapratu, ka nepadošos un meģināšu sasniegt mērķi. Es ceru, ka mana nākotnes profesija būs hobijs, kas dāvās man prieku. Novēlu arī citiem atrast savu sapņu profesiju un darīt to, kas dara laimīgu!"